Чистка озер, ставків, криниць та інших водойм від намулу та всякого бруду.

Ми спільно з партнерами освоюємо новий вид діяльності – продаж та чистка водойм від забруднень.

Майже всі ставки, озера, якщо не мають течії, забруднюються намулом. Водойма стає зовсім непривабливою і також в ній гине риба. Чистка ставка раніше здійснювалася шляхом спускання води і тоді трактор грейдер за допомогою ковша і відвалу чистив зневоднене дно ставка. Після чого берега ставали зруйновані.
Сьогодні багато ставків та озер Львівщини та України мають декоративний вигляд і очищення за допомогою трактора недопустиме. Адже всі зелені насадження на березі та різного роду декоративні конструкції буде знищено.
Новий метод чистки є безболісним для загального вигляду берегів. Суть в тому, що вода з брудом перекачується з водойми на берег, де споруджується спеціальний відсік для фільтрації води від намулу. Потім очищена вода назад потрапляє до озера. На воді на спеціальному човні знаходиться оператор зі шлангом та двома мотопомпами великої потужності для перекачки. Також дуже легко почистити колодязь від намулення. Зібраний з дна намул є дуже хорошим добривом для городу, тому слід його зібрати та використати.

Зробіть свій ставок привабливим та здоровим – подзвоніть нам.

2 коментарі до “Чистка озер, ставків, криниць та інших водойм від намулу та всякого бруду.”

  1. Здраствуйте хочу очистить свой ставок для запуска разных видов пресноводной рыбы, хотел бы узнать цены на ваши услуги, есть его фото, ставок находиться в Одесской обл. смт. Коминтерновское.

  2. За детальнішою інформацією про ціни та все інше прошу зателефонувати до менеджера 050-3705110 (Олександр)

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.