PROXXON – маленький інструмент для великих справ

Німецька фірма PROXXON виготовляє високоякісні, точні, професійні інструменти для людей, які розуміють толк в техніці. Висока якість за розумними цінами. Вся продукція PROXXON проходить 100% перевірку на брак при виготовленні. Інструменти PROXXON забезпечуються гарантією та служать довгий час і роблять роботу якісно та продуктивно. В Україні ця торгова марка все більш стає відомою і впізнаваною професіоналами, домашніми майстрами, любителями якісного професійного інструменту від європейського лідера PROXXON.
В цій статті хочу коротко описати основні групи товару виробника PROXXON. Для більш детальною інформацією користуйтеся каталогом та прайсом PROXXON.
Мініелектроінструмент та приладдя Проксон конкурують з також відомим брендом DREMEL (Дремел-підрозділ фірми BOSCH). Асортимент Проксона э значно ширшим і (на мою думку) якіснішим. Ітак опишу товарні позиції мініелектроінструментів PROXXON та розхідного інструменту з приладдям.

Бормашина різностороннього застосування. Точна і малошумна. Патрон без ключа (0,3-3,2 мм).

  • Високоточна бормашина PROXXON FBS 240/E для гравірування, зачистки, свердління, фрезерування, шліфування та полірування.

Нове покоління електроінструментів: лита під тиском алюмінієва головка. Безшумний точний та ефективний.

  • Бормашина для тяжких робіт PROXXON IB/E. Призначена для слюсарів-інструментальщиків, ювелірів, інженерів по електроніці, художників, оптиків. Використовується для свердління, фрезерування, шліфування, очистки щітками, зачистки, пиляння, різання, гравірування.

Інструмент для роботи у важкодоступних місцях і обмежених умовах: видовжена головка, тонка шийка.

  • Кутова бормашинка PROXXON МІКРОМОТ WB 220/E ідеально справляється з свердлінням, фрезеруванням та ін. у важкодоступних місцях, наприклад, корпуси моделей.
  • Видовжена бормашина PROXXON LB/E має головку з литого під тиском алюмінію з видовженою 100мм шийкою, діаметром 20 мм(підходить для всіх держаків системи МІКРОМОТ).
  • Дриль електричний PROXXON COLT 2 – потужний, еластичний електродвигун постійного струму. Малошумний планетарний редуктор в алюмінієвій передній частині корпусу. Задня ручка виконана з посиленого скловолокном поліаміду.

(стаття буде доповнена та відредагована згодом)

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.