Електроінструменти DeWALT тепер можна купити у Львові в нашому інтернет-магазині

DeWALTЗа понад 85 років німецька компанія DeWALT завоювала відмінну репутацію в галузі проектування, конструювання та випуску надійної промислової техніки.
В 1922 році Раймонд ДеВолт винайшов радіально-консольну пилу, яка протягом десятиріч слугує зразком якості та довговічності. Це стало початком завоювання високої репутації серед професіоналів. Міцність, потужність, точність, довговічність та надійність – якості, що стали візитівкою торгової марки DeWALT. На основі багатолітнього досвіду та передового конструювання ці якості нині реалізуються у кожному виробі, який входить у широкий асортимент високопродуктивних «компактних» електроінструментів та приладдя DeWALT. Завдяки визнанню продукції ДеВолт професійними користувачами у всьому світі DeWALT став торговою маркою номер один на ринках професійного електроінструменту Північної Америки, та в останні роки є найбільш динамічно зростаючою маркою професійного електроінструменту.

Купити інструменти DeWALT можна в нашому інтернет-магазині у Львові. Для замовлення доступна вся продукція з каталогу DeWALT. Почитати детальні описи інструментів можна на російському офіційному сайті компанії DeWALT – http://www.dewalt.ru

Представлена майже повна лінійка електроінструментів. Доречним буде вказати основні напрями продукції DeWALT:

Акумуляторний інструмент: Тут існують акумуляторны системи з таким вольтажем – 3,6В, 7,2В, 9,6В, 12В, 14,4В, 18В, 24В, 28, В, 36В. Освітлення, радіоприймачі і пилососи. Акумуляторні батареї та зарядні пристрої. Комплекти акумуляторного інструменту.

Лазерні рівні: Лазерні комплекти, лазерні рівні та оптичний нівелір, лазерні вказівники і відвіс, приспосіблення для лазерних рівнів.

Шуруповерти (шурупокрути): Шуруповерти по гіпсокартону, шуруповерти з регулюванням крутного моменту зусилля, шуруповерти для саморізних гвинтів, ударні гайковерти.

Дрилі: Безударні дрилі, дрилі/міксери, ударні дрилі, свердлильний верстат з електромагнітним тримачем.

Дрилі для свердління алмазними коронками: Приспосіблення для дрилей алмазного свердління, підставки для дрилей алмазного свердління, плиткорізи.

Перфоратори DeWALT: Перфоратори та комбіновані перфоратори, відбійні молотки.

Металообробка Dewalt: Малі кутові шліфмашини, середні кутові шліфмашини, великі кутові шліфмашини, прямі шліфмашини, полірувальні машини, шлифувальні машини, монтажні пили.

Цвяхозабивачі: Монтажні цвяхозабивачі, покрівельні цвяхозабивачі, скобозабивачі, оздоблювальні та обшивальні цвяхозабивачі, компактні цвяхозабивачі, цвяхи та приладдя.

Деревообробка DeWALT: Фрезери, шиповальні приспосіблення, приладдя для фрезерів, ламельні фрезери, рубанки, вібраційні ексцентрикові шліфмашини, ексцентрикові шліфмашини, стрічкові шліфмашини, Шліфмашини для декоративних робіт, пістолети гарячого повітря, точила/шліфмашини.

Пиляння: Дискові пили, лобзикові пили, сабельні пили, пили Alligator.

Торцювальні пили: Поперечно-торцювальні пили, універсальні торцювальні пили, ковзаючі універсальні торцювальні пили,  комбіновані пили, торцювальні пили з верхнім столом. приладдя для торцювальних пил, універсальна підставка.

Верстати DeWALT: Розпилювальні верстати, настільні пили, пилососи, стрічкові пили, рейсмуси, радіально-консольні пили, диски для циркулярних пил.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.