Лазерний далекомір Bosch GLM 250 VF

GLM250VFТехнічні характеристики:
Лазерний діод - 635 нм, < 1 мВт
Вимірювальна довжина - 0,05 – 250 м
Клас лазерного пристрою	- 2
Точність вимірювання -	 ± 1 мм
Тривалість вимірювання - < 0,5 с
Тривалість вимірювання, макс.- 4 c
Електроживлення - 4 x 1,5 В LR03 (AAA)
Автоматичне вимикання - 4 хв
Вага - 0,24 кг
Габаритні розміри - 120х66х37 мм
Одиниця виміру - м/см/мм
Кількість параметрів у пам'яті - 30

Як точно, швидко і якісно зробити велику кількість замірів. На перший погляд взяти лінійку, рулетку і почати вимірювати. Насправді ж, для того існують спеціальні прилади. Називають їх по різному: далекоміри, лазерні далекоміри, електронні рулетки, лазерні дальноміри.
Основний принцип роботи таких приладів полягає в тому, що Ви просто світите лазером на певний об’єкт і відразу ж бачите на моніторчику відстань. Окрім того, далекоміри мають значний функціонал, що значно розширює їх можливості. Для прикладу, виміряні відстані можуть додаватися автоматично, можна зробити замір ширини і довжини та відразу бачити значення площі, вже пораховане самим лазерним далекоміром. Об’єм аналогічно – потрібно ще висоту заміряти. Також лазерний далекомір вміє рахувати висоту. Тобто Ви стоїте на відстані від будинку, робите замір відстані від Вас до основи фундаменту і замір від Вас до даху, а машинка вже показує висоту, вираховану автоматично за простими законами математики. Хто вчився в школі той знає про прямокутний трикутник і як знайти катет, маючи значення одного катета і гіпотенузи (теорема Піфагора). З допомогою такої функції можна також міряти відстані на яких є перешкоди для природнього вимірювання. Добре видно на мал.1 вимірювання другого катета. Також Можливе комбіноване вимірювання за теоремою Піфагора (рис.2) Вимірюються відрізки 1,2,3 в такій же послідовності. Тобто, як видно з рисунка, вимірюємо частину катета.                                                                                                                                                            Більш детально все це розписано в інструкції з експлуатації даного лазерного далекоміра Bosch GLM 250 VF, яку можна вільно завантажити українською, російською та іншими мовами.

Ще хочеться добавити такі корисні функції в далекомірі:

Підсвічування дисплея – його можна вмикати чи вимикати для економії ресурсу батарейок.
Вимкнення лазера – в момент прицілу на вимірювання лазер може бути або увімкненим або вимкнутим.
Вибір одиниці вимірювання – заміри можна проводити в зручних для кожного одиницях: м, см, мм. Об’єм і площа здійснюється м3, м2.
Тривале вимірювання – на відміну від старішик моделей далекомірів Bosch DLE 40, Bosch DLE 50, Bosch DLE 70, в цьому делекомірі можна ввімкнути лазер і рухаючися спостерігати онлайн за зміною відстані вимірювальної. Інтервал оновлення результату вимірювання – 0,5 секунди.
Вимірювання мінімуму/максимумумінімуму для знаходження найкоротшої відстані від певної точки відліку(наприклад для визначення горизонталі чи вертикалі), максимуму для знаходження найбільшої відстані від певної точки відліку(наприклад, для визначення діагоналей)
Вимірювання трапецій – наприклад, потрібно виміряти довжину даху у формі схилу. Замірюється три розміри, висоти більша і менша, потім довжина і маєте вже вирахуване значення даху. Наглядно все видно на рис.3.
Вимірювання довжини із затримкою.
Режим розмітки.
Список останніх виміряних значень.
Додавання виміряних значень.
Віднімання виміряних значень.

Лазерний далекомір є дуже точним приладом, однак можуть бути похибки зумовлені освітленням і віддзеркалюванням від опорної поверхні. Сюди можна занести – скло, вода, полірований метал, пористі(теплоізоляція) та структуровані(структурована штукатурка). Косе наведення на ціль лазера, також може вести до похибок. поверхні. В таких умовах доцільне використання візирного щита, спеціальних окулярів, штативу, упорного штифта, оптичного прицілу, та інших допоміжних засобів.
Купити GLM 250 VF Professional Ви можете в нашому інтернет-магазині у Львові за конкурентною ціною. Ваші всі запитання із задоволенням отримують відповіді в коментарях під статею.

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.