Як купити бензопилу STIHL і вберегтися від підробки

Останніми роками на ринку можна купити бензопили STIHL які є фальсифікатом, підробкою під відомий бренд. Основне що хочу підкреслити — купити бензопилу STIHL (Штиль) необхідно лише в офіційного диллера. В попередніх статтяк я писав про те де можна купити бензопили Штіль у Львові та про ціни на бензопили STIHL. Отже, поговоримо про підробки, подивимось фото та відео матеріали.

Будьте обережні! За нібито вдалі покупки часто доводиться платити набагато більше, адже у підроблених бензопил менше не тільки ціна, але і ресурс, продуктивність і насамперед безпека.
Однак підробки не завжди продаються дешево. У багатьох випадках їх ціна незначно нижча ціни оригінальних бензопил Штиль. Через це створюється враження, що мова йде про оригінальні вироби STIHL.

Фальсифікат – джерело серйозної небезпеки
У той час як вироби STIHL відрізняються строгими стандартами якості та безпеки, до фальсифікату це зовсім не стосується. У багатьох випадках вже через невеликий час такі інструменти неможливо використовувати, а через відсутність запчастин не можна і відремонтувати. Крім того, елементи забезпечення безпеки або несправні, або взагалі відсутні. Наприклад, захист рук для автоматичного ланцюгового гальма – найважливіший захисний пристрій бензопили – може відламатися у підробленої бензопили ще під час розпакування нової пили.

Основним об’єктом фальсифікації продукції STIHL стали бензопили. Підробки надходять головним чином з Китаю і схожі на оригінальні бензопили STIHL перш за все своєю помаранчевим і світло-сірим забарвленням. До того ж покупців вводять в оману підроблені наклейки з маркою «STIHL», часто наносяться і відомі назви моделі, наприклад «MS 440». Крім забарвлення і назви моделі такі бензопили не мають нічого спільного з оригінальними пилами STIHL.

Все частіше покупець ризикує наткнутися і на підроблене моторне масло Stihl. Тут ще складніше, тому що підробити зовнішній вигляд оливи і етикетку легко, а розуміння того, що купив підробку, приходить лише тоді, коли вже потрібен ремонт бензопили. Хоча ситуацію трохи спрощує те, що підробляють не тільки зовнішній вигляд самого масла, але й упаковку. Якщо уважно придивлятися до каністр, то є шанс вчасно виявити «кота в мішку» і не попастися на цю вудку.
Застосування підробленого моторного масла приводить до пошкодження двигуна моторної техніки. Stihl пишається якістю свого масла і гарантує відповідність всіх заявлених і реальних характеристик. Проте цілком логічно, що при використанні підробки продукт виходить із зони відповідальності компанії.

Неоригінальні запчастини для бензопил STIHL – підстава для позбавлення гарантії

Сертифікат офіційного диллера STIHL
Сертифікат офіційного диллера STIHL

Багато магазинів, ринки й окремі фірми пропонують неоригінальні запчастини для продукції відомих брендів, в тому числі Stihl. Зазвичай вони декларуються як «настільки ж якісні, але за нижчою ціною». Взагалі-то такий підхід до запчастин знайомий багатьом власникам іномарок. Але тут є принципова різниця, про яку торговці «неоригінальністю» воліють мовчати. Компанії, що випускають садову моторну техніку, на відміну від автомобільних концернів, не допускають використання запчастин від сторонніх виробників. Вся продукція фірми STIHL, включаючи найменшу запчастину, проходить серйозну перевірку якості. Використання оригінальних запчастин – гарантія збереження якості і властивостей продукту. Неоригінальні запчастини, а також підроблене масло – підстава для позбавлення гарантії. При цьому споживач, по суті, позбавляється і самої техніки STIHL. При установці неоригінальних запчастин будь-яка компанія перестає гарантувати якість, технічні характеристики, надійність, і безпеку своєї продукції. Намагаючись заощадити, споживач найчастіше платить двічі і тричі, а його техніка не може довго служити йому вірою і правдою. Більш того, при нещасному випадку, якщо розкриється факт застосування не рекомендованих виробником запчастин та / або розхідних матеріалів (ланцюгів), страхова компанія точно відмовить у виплаті.

Офіційний дилер STIHL має такий сертифікат і зобов’язаний пред’являти його на першу вимогу
Як захистити себе?
Вірною ознакою підробленого, неякісного і небезпечного товару є продаж продукції на вулиці чи на стихійних ринках. Те ж саме стосується і пропозиції новинок на сумнівних сайтах в інтернеті.
STIHL продає свої вироби тільки через авторизовану дилерську мережу, яка забезпечує достовірність товару, сервіс і консультаційну підтримку. Купути продукцію у дилера STIHL означає те, що Ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте не дешеву імітацію, а 100-відсоткову якість STIHL.

1 коментар до “Як купити бензопилу STIHL і вберегтися від підробки”

  1. Очень полезная информация, автор молодец

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.