Акція на бензопилу STIHL MS 180. Купити тільки зараз за такою ціною у Львові

Akcija

Дана бензопила  STIHL MS 180  на сьогоднішній день 2018 продається за акційною ціною 4419,00 грн.  Ця модель бензопили вже довгі роки користується, мабуть, найбільшою популярністю. Ціна бензопили Stihl MS 180 становить 4419,00 грн – це найдешевша ціна на ринку бензинової техніки. Хто ще не придбав і вагається маєте чудову нагоду купити цю бензопилу від німецького виробника STIHL для домашнього господарства. Нагадаю, що потужність становить 1,5 КВт, довжина шини 35 см. Гарантія на безкоштовний ремонт бензопили STIHL становить 1 рік з дня покупки.

За детальнішою інформацією та консультацією дзвоніть 097 004 8864 

STIHL MS 180 бензопила для домашнього господарства

Придбати оригинальний інструмент STIHL та VIKING можливо виключно у магазинах офіційних дилерів у м.Львів вул Богданівська,44. Після отримання компетентної консультації щодо використання інструменту Ви будете впевнені у довговічному використанні техніки.Остерігайтеся підробок, купуйте продукцію Stihl тільки у офіційних представників компанії “Andreas STIHL”!

Akcija 4419.00

ЗУСТРІЧАЙТЕ НАЙПОПУЛЯРНІШУ КРАСУНЮ.Оновлено дизайн бензопили STIHL MS-180.Наша найпопулярніша модель серед бензопил Stihl отримала новий одяг та досконаліший повітряний фільтр. Бензопила Штиль MS-180 – легка і надійна бензопила, яка стане ідеальним вибором для побутового використання.Бензопила ланцюгова STIHL MS 180 – є самою популярною моделлю серед бензопил які продаються в Україні. Вона користується популярністю серед людей, які купують не примхливі надійні бензопили для домашніх потреб а саме:

 • порізати дрова для будинку
 • доглянути за садом
 • для потреб при будівництві.

Також бензопилу STIHL MS180 купують і професіонали для повсякденної роботи, адже часто немає потреби у великій професійній бензопилі, з більшістю задач справляється і STIHL MS180. Ця бензопила має дуже вдалий антивібраційний захист. Розроблена компанією STIHL антивібраційна система має точно прораховані буферні зони, що значно зменшують передачу коливань від двигуна та ланцюга на користувача. В мякості ходу її важко порівнювати з аналогічними моделями бензопил в конкурентів. STIHL MS180 володіє компенсатором, системою змащення ланцюга Ematic.

ДОДАТКОВЕ ОСНАЩЕННЯ:

Бокове натягування ланцюга.

Доступ до натяжного гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це попереджає контакт рук із гострим ланцюгом і зубчатим упором.

index

Купити Ви завжди зможете бензопилу Stihl та запчастини з доставкою на дім по м.Львіві.

Інші назви даної пили: Stihl MS-180, Stihl МS-180,Stihl MC180,Stihl МS180,Stihl 180, Stihl18, STIHL MS 180, STIHL МS-180, STIHL МС180, STIHL 180, STIHL18, ШТИЛЬ 180, ШТИЛЬ МS-180, ШТИЛЬ МS180, ШТИЛЬ 18, Штіль 180, Штіль 180, Штіль МS-180, Штіль МS180, Штіль18

ВІДЕО про бензопилу STIHL MS 180:

Техніка безпеки при роботі з бензопилою STIHL:

У нас Ви зможете замовити запасні частини, аксесуари та комплектуючі до техніки і скористатися послугами сервісного обслуговування.

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ ПОСЛУГИ:

 • Діагностика та сервісне гарантійне обслуговування мотопил,
 • Оригінальні запчастини Stihl до бензопил,кущорізів газонокосарок,мотокіс.
 • Cервісне обслуговування мотокіс,кущорізів,висоторізів та мотоножиць,
 • Cервісне обслуговування комбі-систем,сервісне обслуговування обприскувачів і розпилювачів,
 • Cервісне обслуговування бензорізів та мотобурів,повітродувок  вул.Богданівська 44,
 • Телефони для обслуговування:097-004-88-64 / 095-867-3684
 • Сервісне обслуговування мийок високого тиску ремонт будь якоі бензо техніки Місто Львів вул.Богданівська 44.
 • Якісна передсезонна підготовка мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць- Львів вул.Богданівська 44.
 • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мотопил,мотокіс,кущорізів,газонокосарок,міні-тракторів-газонокосарок,аераторів,садових подрібнювачів,культиваторів,бензорізів та мотобурів,висоторізів та мотоножиць  Львів вул.Богданівська 44.
 • Професійна консультація, діагностика та капітальний ремонт мийок високого тиску,мінімийок  Львів вул.Богданівська 44.

ПРАЙС НА ВСЮ ТЕХНІКУ від компанії STIHL

9 коментарів до “Акція на бензопилу STIHL MS 180. Купити тільки зараз за такою ціною у Львові”

 1. Акція все ще актуальна, сьогодні 22 липня 2010р.

 2. Всіх, хто ще не встиг купити бензопилу Stihl MS 180 повідомляю що акція надалі триває, сьогодні 18 вересня 2010р, товарні залишки й досі є.

 3. Акція далі дійсна і схоже буде ще довго дійсною

 4. Бензопила вже подорожчала і коштує 1749 грн.

 5. 1670 za stihl MS 180
  (тут було посилання на конкурентів)

 6. Андрій, тут конкурентів посиланнями не варто рекламувати. Те посилання, що ви привели дивився. То не 180, а 170 модель коштує так. На тому сайті просто помилка. В нас ціна на STIHL MS 170 теж 1670грн.

  Відкрию вам страшний секрет: ціни на продукцію Stihl є по всії торгових офіційних точках однакові. Сама фірма Штиль пильно слідкує за дотриманням цін. Дешевше можна купити на базарах продукцію невідомої якості, фальсифікат, підробки, контрабанду.

  А ще купивши не у диллера Штіль, покупець не має офіційної гарантії та сервісного обслуговування.

 7. Та ні 180-ка, сам купляв, користуююся, і другим рекомдую.

  А на рахунок секрету, то самі офіційні представники находять собі диллерів, яким відпускають зі скидкою 10-16%, а ті в свою чергу демпінгують.

  На рахунок офіційної гарантії, то це грубо кажучи “ЧОС”, наведіть мені хочаб один приклад, коли клієнту ремонтували пилку безкоштовно.
  Завжди в офіційних сервісних центрах клієнта роблять дураком, то він не правильним маслом залив, то він неправильний бензин залив, то він……………………..

 8. Сервіс в Україні має дійсно багато недоліків, але не все так страшно. Ми досить давно продаємо бензопили Штиль і звісно що були випадки поломок. Я особисто не чув про випадки безпідставних відмов у гарантії, але не заперечую що такі мають місце.

  Наш магазин не демпінгує, ми притримуємось офіційних цін. Якщо комусь зручніше вишуковувати такі субдиллери з демпінгом, то це просто негативне явище і не факт, що продадуть не підробку. А як же печатка на оф. гарантії? СЦ дивляться де була куплена мотопила.

  І в мене запитання: Невже варто за 80 грн економії шукати сумнівні варіанти?

 9. Деякі люди і за гривню готові горобця в полі заганяти)))))

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.