msgbartop
Електроінструмент, бензоінструмент, обладнання – новини, тести, відгуки, огляди, статті
msgbarbottom

З приводу покупки звертайтесь до нас за телефономи — (067) 674-77-13
Блог про електроінструмент, бензотехніку, обладнання(будівництво, ремонт, садову техніку) > Акції > Акція на бензопилу STIHL MS 180. Купити тільки зараз за такою ціною у Львові

Акція на бензопилу STIHL MS 180. Купити тільки зараз за такою ціною у Львові
Akcija

Увага! Увага!Увага! 

Дана бензопила  STIHL MS 180  на сьогоднішній день 2017 продається за акційною ціною 4269,00 грн. STIHL MS 180 (2-MIX) з 01.02.2017 продається за акційною ціною 4499,00 грн.Акція,діятиме до закінчення товарних залишків, а офіційно до 28.03.2017 року.  Ходять слухи, що дану модель будуть знімати з виробництва, але то тільки слухи. Ця бензопила вже довгі роки користується, мабуть, найбільшою популярністю. Ціна бензопили Stihl MS 180 становить 4269,00 грн – це найдешевша ціна на ринку бензинової техніки. Хто ще не придбав і вагається маєте чудову нагоду купити цю бензопилу від німецького виробника STIHL для домашнього господарства. Нагадаю, що потужність становить 1,5 КВт, довжина шини 35 см. Гарантія на безкоштовний ремонт бензопили STIHL становить 1 рік з дня покупки.

За детальнішою інформацією та консультацією дзвоніть 097 004 8864 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЦІНИ НА ТЕХНІКУ STIHL_Прайс-лист від 20 лютого 2017

На відео видно роботу цієї бензопили. Грубі стовбури дерев не є страшними для неї.


читайте також:

Теги: , , , , , , ,

 • admin

  Акція все ще актуальна, сьогодні 22 липня 2010р.

 • admin

  Всіх, хто ще не встиг купити бензопилу Stihl MS 180 повідомляю що акція надалі триває, сьогодні 18 вересня 2010р, товарні залишки й досі є.

 • admin

  Акція далі дійсна і схоже буде ще довго дійсною

 • admin

  Бензопила вже подорожчала і коштує 1749 грн.

 • Андрей

  1670 za stihl MS 180
  (тут було посилання на конкурентів)

 • admin

  Андрій, тут конкурентів посиланнями не варто рекламувати. Те посилання, що ви привели дивився. То не 180, а 170 модель коштує так. На тому сайті просто помилка. В нас ціна на STIHL MS 170 теж 1670грн.

  Відкрию вам страшний секрет: ціни на продукцію Stihl є по всії торгових офіційних точках однакові. Сама фірма Штиль пильно слідкує за дотриманням цін. Дешевше можна купити на базарах продукцію невідомої якості, фальсифікат, підробки, контрабанду.

  А ще купивши не у диллера Штіль, покупець не має офіційної гарантії та сервісного обслуговування.

 • Андрей

  Та ні 180-ка, сам купляв, користуююся, і другим рекомдую.

  А на рахунок секрету, то самі офіційні представники находять собі диллерів, яким відпускають зі скидкою 10-16%, а ті в свою чергу демпінгують.

  На рахунок офіційної гарантії, то це грубо кажучи “ЧОС”, наведіть мені хочаб один приклад, коли клієнту ремонтували пилку безкоштовно.
  Завжди в офіційних сервісних центрах клієнта роблять дураком, то він не правильним маслом залив, то він неправильний бензин залив, то він……………………..

 • admin

  Сервіс в Україні має дійсно багато недоліків, але не все так страшно. Ми досить давно продаємо бензопили Штиль і звісно що були випадки поломок. Я особисто не чув про випадки безпідставних відмов у гарантії, але не заперечую що такі мають місце.

  Наш магазин не демпінгує, ми притримуємось офіційних цін. Якщо комусь зручніше вишуковувати такі субдиллери з демпінгом, то це просто негативне явище і не факт, що продадуть не підробку. А як же печатка на оф. гарантії? СЦ дивляться де була куплена мотопила.

  І в мене запитання: Невже варто за 80 грн економії шукати сумнівні варіанти?

 • Андрей

  Деякі люди і за гривню готові горобця в полі заганяти)))))

профессиональная бензопила штиль

Електроінструмент, будівельна та садова техніка ©2009-2012 Магазин інструментів - м.Львів
Опубліковані матеріали є інтелектуальною власністю, передрук без посилання та згоди автора - заборонений!